Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Odstąpienie od umowy

Spis treści

Odstąpienia od umowy zawartej na odległość

1.    Klient może zrezygnować z zamówienia, które nie zostało jeszcze wysłane, poprzez kontakt telefoniczny z obsługą sklepu internetowego dolinadrewna.pl lub drogą mailową.

2.    Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego dolinadrewna.pl przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

Unitrek Paweł Chmura

Nietoperzowa 44

32-048 Jerzmanowice.


3.   Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 14 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

4.   W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.  Zakupiony towaru należy zwrócić niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni na poniższy adres:

Unitrek Paweł Chmura

Nietoperzowa 44

32-048 Jerzmanowice.


5.  
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.

6.    Sklep internetowy dolinadrewna.pl nie odbiera kierowanych do niego przesyłek odesłanych za pobraniem i nie odpowiada za koszty ponoszone przez klientów związane z takimi przesyłkami.

Aby pobrać plik z odstąpieniem od umowy proszę kliknąć tutaj lub w razie problemów wkleić w przeglądarkę podany adres:http://unitrek.iai-shop.com/data/include/cms/Odstapienie-od-umowy/oswiadczenie_o_odstapieniu.doc

 pixel