Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszty wysyłki

Oferujemy Państwu wysyłkę poprzez dwie firmy kurierskie z którymi współpracujemy. Natomiast na Państwa życzenie możemy wysłać przesyłkę inną firmą kurierską którą Państwo wybiorą (zamówią po odbiór kuriera z siedziby firmy - realizacja zamówień tylko przed płaconych). Szczegóły takiej wysyłki należy jednak ustalić wcześniej pod numerem telefonu +48 536 48 48 40. 

Koszty wysyłki produktów zaczynają się już od 11 zł brutto. W kwocie 11 zł mogą Państwo otrzymać przesyłkę która będzie przed płacona za pośrednictwem firmy Inpost, która dostarczy paczkę do wybranego przez Państwa paczkomatu zlokalizowanego w najbliższej okolicy. Z powodu gabarytów nie wszystkie przedmioty mogą zostać wysłane tą formą przesyłki jak również w wielu przypadkach może być wysłana tylko 1 szt produktu.

Podstawowy koszt wysyłki paczki firmą kurierską DPD to 17 zł i jest to przesyłka standardowa do 10 kg, przedpłacona.

koszt wysyłki przesyłki pobraniowej zaczyna się już od 11 zł jednak jest on uzależniony od wartości produktu oraz ilości jaką Państwo zamawiają, koszt pobrania jest liczony procentowo od wartości zamówienia i wynosi ono 2,50 % od wartości zamówienia, najniższy koszt przesyłki pobraniowej to 18.50 zł i jest to przesyłka standardowa do 10 kg, za którą płacą Państwo kurierowi w momencie odbioru przesyłki. 

Firmą kurierską DPD realizowane są również wysyłki przedmiotów gabarytowych, wielopaczkowych (ceny od 34 zł) jak również na życzenie klienta palet (ceny od 180 zł)

Paczki realizowane do krajów tj. Słowacja i Niemcy wysyłamy tylko po opłaceniu za pomocą firmy kurierskiej DPD koszt wysyłki dla Słowacji zaczynają się od 25 euro natomiast dla Niemiec od 34,25 euro 

W przypadku przesyłek paletowych lub wielopaczkowych możemy zaproponować Państwu przesyłkę paletową oraz półpaletową korzystając z usług zewnętrznej firmy pośredniczącej w przewozach paczek gabarytowych (tj. palet i pół palet). 

W przypadku stałych zamówień możliwość wysyłki w cenie produktów o szczegóły proszę o kontakt mailowy na stronie www.unitrek.pl lub telefonicznie pod numerem 536 48 48 40.

pixel